Feelo Parfüm İçeriğindeki Paçuli Nasıl Bir Koku

Feelo afrodizyaklı parfümde kullandığımız paçuli nasıl bir koku diye merak ediyor olabilirsiniz. Kadınları baştan çıkaran afrodizyaklı parfümümüzün içeriğinde ki paçuli hakkında genel bilgileri sizlerle paylaştık.

Paçuli Nasıl Bir Kokudur?

Son dönemlerde adından sıkça bahsedile paçuli kokusunu makalemizde sizler için inceleyeceği. Paçuli uzmanlara göre hem afrodizyak etkisi içeren bir koku hem de kaliteli bir kokudur. Fiziksel enerjiyi arttıran ve beynimize olumlu mesajlar veren paçuli nedir? Paçulinin etkileri nelerdir ? Pabuçuli nasıl kokar? Hep birlikte öğrenelim.

Paçuli Nedir?

Paçuli kekik, nane, lavanta gibi hepimizin sevdiği hoş kokulu bitkilerin üyesi olduğu bitkisel familyadan geliyor.  Bu familyanın adı Lamiaceae’dir. Koyu yeşil yapraklara sahip olan paçuli bitkisi ekildiği yerde 1 metre boya kadar uzayabilir. Paçulinin çiçekleri ise beyaz ve penpe tonlarındadır.

Paçuli Nerede Yetişir?

Paçuli bitkisi daha çok tropikal ve sıcak bölgelerde kendini iyi hisseden ve güzel yetişen bir bitkidir. Bu mevsim şartları daha çok Asya kıtasının tropikal bölgeleri, Çin, Endonezya,Japonya, Hindistan, Maldivler gibi sıcak bölgelerdir. Paçuli bitkisini ülkemizde yetiştirebilmek için Akdeniz bölgesinde bir takım yeni girişimler başlatılmıştır. Fakat henüz net bir sonuç elde edilememiştir.

Paçuli Ne İşe Yarar?

Öncelikle şunu bilmelisiniz paçuli bitkinin temel özelliği rahatlatmak ve enerjik hissettirmektir. Bu paçuliyi nasıl ve hangi ortamda kullandığınıza bağlı olarak değişebilir.

Biz Feelo Afrodizyaklı parfümde paçuli kokusunun verdiği rahatlatma ve enerjik hissetme durumlarını kullanarak etkili bir afrodizyak kokusu elde etmek için kullandık.

Paçulinin Faydaları Neler?

Şimdi sizler için madde madde paçuli bitkisinin faydalarını sıralayacağız

  • Masajla tüm vücuda uygulandığında cildin nem dengesini sağlar.
  • Afrodizyak etkisi sağlar.
  • Cilde canlandırıcı bir etki bırakır.
  • Enerjinizi arttırır.
  • Ruh sağlığı üzerine olumlu etki bırakır.
  • Vücudumuzdaki seratonin ve dopamin hormonlarını salınımını arttırır.
  • Mutluluk hissiyatı verir.
  • Endişe, kaygı, gerilim ve stres gibi negatif duygulardan sizleri uzaklaştırır.
  • Uyku düzeninize pozitif katkı sağlar.

Paçuli Kokusunun Kadınlara Etkileri

Paçuli bitkisi parfüm sektöründe oldukça sık kullanılır. Son yıllarda yapılan araştırmalar bizlere şunu gösteriyor; Erkek ve kadınların vücutlarında bazı hormonları harekete geçirebilirseniz onlara daha cazip görünebilirsiniz. İşin özeti eğer bir kadında mutluluk hormonu olan seratonini bir şekilde uyandırırsanız artık o kadın size daha bir alıcı gözle bakmaya başlayabilir.

Afrodizkyak erkek parfümlerinin de temel olarak odak noktası kadınlarda ki seratonin hormonudur. Afrodizyak erkek parfümlerinin çoğu bunun için paçuli ve diğer doğa hormon etkili bitkileri kullanmaya çalışır.

Feelo erkek parfümlerini üretirken uzman ekibimizin çalışmaları sonucu belirli bir oranda paçuli bitki özütünüde kullanıyoruz. Sizde hemen feelo afrodizyak erkek parfümünü şimdi alabilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Aç...
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Feelo Afrodizyaklı Erkek Parfümü
Merhaba,
Feelo Parfüm İçeriğindeki Paçuli Nasıl Bir Koku ile ilgili bilgi almak ister misiniz?