Feelo Parfüm Afrodizyak İçeriği ve Afrodizyaklar Hakkında Bilgi

Feelo parfüm içeriğinde bulunan afrodizyak ne demektir? Afrodizyaklar hakkında bilgi ve kadınları hangi afrodizyak kokular etkiler.

Afrodizyaklar Nelerdir?

Afrodizyak tüm cinsel hormon ve uyarıcıları kapsayan tüm ürünlere verilen genel bir isimdir. Afrodizyak etkili ürünler yıllar boyunca aranmış ve kullanılmaya çalışılmıştır.

Eski dönemlerde vanilyanın doktorlar tarafından cinsel güç arttırıcı olarak önerildiği bilinmektedir. Yazımızın devamında afrodizyaklar nelerdir, afrodizyaklar ne işe yarar, afrodizyak etkili kokular ve doğal afrodizyaklar var mı? Gibi tüm sorularınıza detaylı olarak cevap vereceğiz.

Afrodizyak Nedir?

Afrodizyak cinsel heyecanı, gücü, arzuyu ve zevki arttıran uyarıcılardır. Tarih boyunca bilinen en önemli afrodizyaklar kakao, vanilya,  ginseng, mesir macunu ve paçuli bitkisidir. Afrodizyaklar eski dönemlerde daha çok cinsel gücü arttırmak niyetiyle kullanılmıştır. Fakat günümüz tıbbı bize afrodizyak etkili ürünlerin karşı cinsin etkilenmesi amacıyla da kullanılabileceğini gösteriyor.

Afrodizyaklar Ne işe Yarar?

Cinsel gücü, Cinsel isteği, zevki, performansı, kadınlarda östrojen erkeklerde ise testestoron hormonlarını arttırır. Fakat şunu unutmamalısınız sadece afrodizyak etkili gıdalar tüketmek size ve partnerinize fayda sağlayamayabilir. Gününüzü sağlıklı besinlerle ara öğünlerinizi afrodizyak etkili gıdalar ile geçirebilirsiniz.

Afrodizyak Yiyecekler Nelerdir?

Afrodizyak etkili yiyecekleri tek tek sıralamak yerine bunların günümüzde bilinen en etkili olanlarını sizler için listeledik.

 1. Acı bal
 2. Siyah havyar
 3. İstiridye
 4. Kalamar
 5. Antep fıstığı
 6. Fındık
 7. Badem
 8. Mesir macunu
 9. Pekmez
 10. Keçi boynuzu
 11. Çikolata
 12. Vanilya

Afrodizyak İçecekler Nelerdir?

Afrodizyak etkili içecek denilince toplumda genel olarak alkol ve türevleri bilinir. Kararında ve dengeli tüketilen alkolün kan akışını hızlandırma, şehvetlendirme etkisi elbette vardır. Fakat uzun süreli ve aşırı alkol tüketimi yaşlandıkça cinsel performansta azalmaya sebep olur. Bu soruya şu içeceklerle cevap verebiliriz.

 1. Havuç suyu
 2. Acılı sıcak çikolata
 3. Kuru kayısı hoşafı
 4. Zencefil limon karışımı
 5. Ballı süt
 6. Çikolata ve bal karışımı

Hangi Afrodizyak Kokular Kadınları Baştan Çıkarır?

Laboratuvarlarda yapılan çalışmalar bizlere kokuların beynin sinir uçları ile beyindeki cinsel uyarım merkezine doğrudan temasını tespit etmiştir. Ve bu bulgular çoğu sıradan parfüm üreticisinin reklamlarında parfümlerinin cinsel etki arttırdığı yönünde filmler ve afişler hazırlatmasına sebep olmuştur. Fakat şunu bilmelisiniz ki bir koku çiçek özütünden alındığı gibi cinsel arzu ve istek yaratmaz. Kokuları özenle seçmek ve işlemek gerekmektedir.

Lavanta bahçesinde gezen bir kadın hiçbir zaman şehvet ve arzusunun arttığını hissetmez. Fakat bir erkekte lavanta, paçuli, kakao ve vanilya içeren özel karışımla hazırlanmış afrodizyak etkili erkek parfümünü koklarsa işte o zaman size karşı bakışları ve ilgisi artmaya başlar. Sizde hemen feelo afrodizyaklı erkek parfümünü satın alarak üzerinizdeki bakışları hissedin.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Aç...
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Feelo Afrodizyaklı Erkek Parfümü
Merhaba,
Feelo Parfüm Afrodizyak İçeriği ve Afrodizyaklar Hakkında Bilgi ile ilgili bilgi almak ister misiniz?