Afrodizyak Parfüm İle İlgili Yanlış Bilinenler

Afrodizyak parfüm hakkında merak ettiklerinizi cevapladık. Yanlış bilinen parfüm bilgileri ve afrodizyak parfümün neden etkili olduğunu bu yazımızda öğreneceksiniz.

Parfüme Dair Doğru Bilinen Yanlışlar

Günlük hayatta çoğu insan parfüm kullanıyor peki parfüm kullanırken nelere dikkat ediyorsunuz. Yada parfüm kullanmayı doğru bir şekilde biliyor musunuz? Yoksa sizde parfüm işte canım dışarı çıkmadan biraz sıkıp geçiştirenlerden misiniz? Bu yazımızda parfümle ilgili doğru bilinen yanlışları , afrodizyak erkek parfümü doğruları ve parfüm hakkındaki tüm doğru bilinen yanlışları inceleyeceğiz.

Parfümlerle İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar

Parfüm ve güzel kokular eski çağlardan itibaren karşı cinsi etkilemek amacıyla kullanılmıştır. Eskiden bitkileri üzerlerine süren insanlık günümüze bu bitkilerin özütlerinden bin bir zahmetle ve dikkatle üretilmiş özel parfümleri kullanmaya başlamıştır. Fakat henüz çoğu kişi parfüm kullanmayı tam manasıyla bilmemektedir.

Afrodizyak Parfüm İle İlgili Yanlış Bilinen Maddeler

Madde 1 . Parfüm şişesinin üzerindeki EDT ve EDP Nedir?

Çoğu insan hala bunların erkek ve kadın parfümünü ayırt etmek için kullanıldığını zannediyor. Doğru bilinen yanlışlardan ilkini düzeltiyoruz parfüm şişesinin üzerindeki EDT ve EDP yazıları cinsiyet belirtmez. Parfümlerin içerisindeki esansiyel yağ oranını belirtir.

Madde 2. Parfümler Havada ve Tenimde Aynı mı Kokar

Parfümü havaya, kağıda veya başka bir yere sıktığınızda aldığınız koku ile teninize sıktığınız parfüm kesinlikle farklı kokar. Teninizin doğal kokusu, hayatın gündeliğinde salgıladığınız sıvı ve hormonlar parfüm ile etkileşime geçerek farklı bir koku yayar.

Madde 3 Parfümü Havaya Sıkıp İçinden Geçmeliyiz

Parfümün nereye ve ne miktarda sıkıldığı çok önemlidir. Kesinlikle yukarıya doğru sıkıp parfümün içerisinden geçmeye çalışmamalısınız.  Parfümü temizlenmiş vücudunuza boyun ve kulak aşağınıza yani şah damarınızdan ensenize doğru olan bölgeye sıkabilirsiniz.

Madde 4 : Parfümü Banyoda Bekletmeliyiz

Yine çokça yapılan hatalar. Banyoda sürekli değişen sıcaklık ve soğukluk parfüm şişenizde bir yoğuşmaya sebebiyet verir. Bu da parfümünüzün içerisindeki esansiyel yağın uçuşmasına sebep olur. Parfümünüzü güneş görmeyen sıcaklığın ve nemin sabit kaldığı kuru bir yerde muhafaza etmelisiniz.

Afrodizyak Erkek Parfümü Doğruları

Afrodizyak erkek parfümleri hakkında çokça yanlış bilgi duyabilirsiniz. Gelin beraber kaliteli bir afrodizyak erkek parfümün özelliklerini öğrenelim.

  1. Afrodizyak İçeren Bitki ve Gıdalardan Üretilmiştir.
  2. Gündelik olarak kullanabilirsiniz
  3. Vücudunuzda herhangi bir tahriş veya kaşıntı yapmaz
  4. Kokunuzla dikkat çekmenizi sağlar.
  5. Kadınların etkilendiği kokular dikkate alınarak hazırlanır.
  6. Uzun süre kalıcı ve etkilidir.
  7. Vanilya, tarçın, paçuli , Bal , Çikolata ve Amber gibi bilinen doğal afrodizyaklar kullanılarak üretilir.

Gerçek afrodizyak parfüm için şimdi Feelo Afrodizyak Parfümünü tercih edin.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Aç...
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Feelo Afrodizyaklı Erkek Parfümü
Merhaba,
Afrodizyak Parfüm İle İlgili Yanlış Bilinenler ile ilgili bilgi almak ister misiniz?