Cinsel İsteği ve Gücü Arttıran Kadınları Baştan Çıkaran Kokular

Feelo afrodizyaklı erkek parfümü içeriğindeki ham maddeler sayesinde cinsel isteği ve gücü arttıran, kadınları baştan çıkaran bir kokudur.

Kadınların Cinsel İlgisini Kazanacağınız Feelo Afrodizyak Kokusu

Eğer birinden hoşlanıyorsanız onu etkilemek için elinizden ne geliyorsa yaparsınız değil mi? Peki taktikleriniz işe yarıyor mu yoksa hala bir takım pürüzler mi var ilişkinizde. Öncelikle karşı cinsi etkilemenin birinci kuralının kokunuzdan geçtiğini unutmayın.

Yapılan araştırmalara göre ilk buluşmadan sonra kadınlara buluşma nasıl geçti diye sorulduğunda ilk üç cevaplarının içerisinde mutlaka sizin kokunuz ile ilgili bir yorum bulunmaktadır.

Bu durum da kokunuza ne kadar dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Bu makalemizde cinsel gücü arttıran kokular nelerdir? Cinsel gücü ve isteği arttıran parfüm var mı?

Afrodizyak kokular ve diğer sorularınız için cevap veriyor olacağız. Keyifli okumalar.

Cinsel İstek Arttırıcı Kokular

Bu soruya madde madde tüm bileşenleri cevap olarak yazmaya çalışacağız ama şunu unutmamalısınız ki bu bileşenler tek başına bir şey ifade etmeyebilir. Baştan ayağa vanilya kokan bir erkek kadınlar için çekici olmayabilir.

Afrodizyak erkek parfümleri ise uzun araştırmalar, gözlemler ve denemeler sonucu bu bileşenlerden belirli oran ve belirli miktarlarda bir karışım hazırladığı için sizleri bir adım öne taşıyorlar.

Cinsel İsteği Arttıran Kokular Nelerdir?

  • Vanilya

Eski çağlardan itibaren vanilya doğal afrodizyak olarak kullanılmıştır. Hatta doktorlar performans sorunu olan erkekler hastalarına vanilya tavsiye etmektedirler.

  • Lavanta

Hoş ve ferah kokusu ile dikkat çeken lavanta, cinsel hayatınıza pozitif bir katkı sağlayabilir. Yatak odanız da mutlaka lavanta kokusu kullanmalısınız.

  • Paçuli

Efsane bitki paçuli, sadece paçulinin cinsel gücünü anlatabilmek amacıyla bir makale yazsak yetmeyebilir. Bu bitki ülkemizde ve dünyada afrodizyak erkek parfümleri için çok önemli bir noktadadır. Tüm uzmanlara göre paçulinin afrodizyak etkisi tartılmaması gereken bir konu

  • Kakao  

Tüm kadınların vazgeçilmez ürünü çikolatalar ve onların hammaddesi kakao. Kadınlar için çok önem taşıya kakao bu listenin paçuliden sonra ikinci en özel afrodizyak etkili ürünüdür. Çevrenizdeki kadınların çikolata kokusunu aldıklarında sadece gözlerinin içerisine bakın ve onların bu kokuyla ne kadar mutlu olduklarını gözlemleyin.

  • Kekik

Sofralarım için mükemmel bir ürün olan kekik içerisinde barındırdığı potasyum, demir , magnezyum ve kalsiyum minarelleriyle cinsel gücünüze güç katabilir.

Afrodizyak Erkek Parfümlerin İçerisinde Neler Var?

Afradiyak erkek parfüm üreticileri hiçbir kişi ve kuruluşa içeriklerinin tamamını vermezler. Hatta bu içerikler için şirketler arasında bazen ufak gerilimlerde olabilir.

Feelo afrodizyaklı erkek parfümünde vanilya, paçuli ve kakao olduğunu biliyoruz içeriğinde ki gizli afrodizyak etkilerini açıklayamıyoruz ancak parfümörlerin özel çalışması sonucunda kadınları etkileyen bu özel parfümü sizde hemen alabilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Aç...
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Feelo Afrodizyaklı Erkek Parfümü
Merhaba,
Cinsel İsteği ve Gücü Arttıran Kadınları Baştan Çıkaran Kokular ile ilgili bilgi almak ister misiniz?