SSS

Anasayfa / SSS

Feelo Parfüm İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Afrodizyaklı Parfüm Soruları

Afrodizyaklı parfüm gerçek mi diye merak ediyorsanız bilim adamlarının vanilya, paçuli ve özel esanslar konusundaki çalışmalarını örnek gösterebiliriz.

Afrodizyak etkisi olan parfümlerin özelliği aslında sadece parfümün kendisinden veya içeriğinde kullanılan özel bazı esanslardan kaynaklanmaz. Afrodizyak parfüm gerçek bir etkiye sahip olmasının en önemli nedeni bu tip parfümlerin insanların vücudundan salgılanan cinsellik hormonlarının yani feromonların parfümle birleşmesinden kaynaklanır. 

Biz afrodizyak etkisinden esinlenerek Feelo Parfümü bu sebeple özel parfümörlere uzun mesailer harcatarak oluşturduk.

Hemen aşağıya eklediğimiz ürünümüzü sepetinize ekleyerek istediğiniz ödeme yöntemini seçip hemen satın alabilirsiniz. %100 Afrodizyaklı Parfüme Şimdi Sahip Olun.

Kargolama
Bilgileri

Feelo Parfüm satın aldığınız afrodizyaklı parfüm ürününü Yurtiçi Kargo güvencesi ile göndermektedir.

Siparişleriniz aynı gün kargoya verilerek en ge. 2 – 3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Afrodizyak etkili Feelo Parfüm’ü satın alma yönteminiz Banka Havalesi ve 3D Kredi Kartı güvenli ödeme yöntemi olması durumunda tarafınıza kargo ücreti yansıtılmayacaktır. ÜCRETSİZ KARGO ile Feelo Afrodizyaklı Parfümü satın alabilirsiniz.

Ancak “Kapıda Ödeme” seçeneğinde kargo ücreti müşterimize aittir.

Feelo Parfüm özel kutusu şişeyi koruyan bir tasarıma sahiptir. Sağlamlığı test edilmiş cam şişemiz bu özel kutu içerisinde muhafaza edilir. Bunun yanı sıra kargolama içinde ayrı bir paket kullanarak %100 Müşteri Memnuniyeti ile kargonuz tarafınıza ulaşmaktadır.

Feelo Parfüm
Ödeme Yöntemleri

Feelo Afrodizyaklı parfüm için;

  1. 3D Güvenli Kredi Kartı Ödemesi
  2. Banka Havalesi / EFT
  3. Kapıda Kargo

yöntemleri ile ödeme yapabilirsiniz.

Bankaların kendi altyapısını kullanarak 3D güvenli ödeme ve SMS onayı ile parfümüzünü satın alabilirsiniz. Müşteri bilgileriniz, Kredi kartı bilgileriniz ve kişisel bütün verileriniz güvence altına alınmıştır.

Sipariş ve
İade Bilgileri

Feelo Parfüm markasının güvencesi ile mağaza sayfamızdan sepetinize ürünü ekleyerek anında siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sitemizden parfüm siparişi verebilmek için bir üyelik ve hesap oluşturmanıza gerek yoktur. Üyelik oluşturmadan siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yaşanabilecek olumsuzluklara karşı web sitemizdeki iletişim sayfasından e-mail – telefon numarası ve diğer mağaza ziyareti gibi durumlar vasıtasıyla bizimle kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturup ödeme yaptıktan sonra, Sipariş ile ilgili bütün bilgiler adım adım tarafınıza kısa mesaj olarak iletilmektedir.

Oluşturduğunuz sipariş sonrasında sepetinizdeki ürünü arttırmak ya da üründen vazgeçmek için aynı gün içerisinde iletişim ve siteye üyelik oluşturarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Bizde ülkemizdeki diğer bütün firmalar gibi Ticaret Kanunlarına bağlı bir şekilde çalışmaktayız.

T.C yasalarına göre kozmetik ürünlerinde kutu jelatini açılmaksızın ve kullanılmadan şartsız koşulsuz iade edebilirsiniz.

Bunun haricinde kargo firması kaynaklı problemlerde de bizimle iletişime geçerek tarafınıza yeni ürün isteme hakkına sahipsiniz.

Cevaplanmamış Sorularınız Mı Var?

Sohbeti Aç...
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Feelo Afrodizyaklı Erkek Parfümü
Merhaba,
Feelo Afrodizyak Parfüm Sık Sorulan Sorular (SSS) ile ilgili bilgi almak ister misiniz?