Kadınları Baştan Çıkaran Afrodizyak Etkili Kokular Nelerdir?

Kadınları azdıran afrodizyak etkili koku feelo parfüm, bayanları azdırır, şehvet uyandırır ve baştan çıkarır.

Afrodizyak Etkili Kokular Nelerdir?

Önceki makalelerimizde afrodizyak nedir? Afrodizyak Nasıl Kullanılır? Afrodizyak etkili besinler hangileri gibi tüm sorulara cevap bulmaya çalıştık. Bu makalemizde ise afrodizyak etkili kokular nelerdir? En etkili afrodizyak parfüm hangisi? Bayan azdırıcı parfüm varmı tüm bu sorulara sizlerele beraber cevap arıyacağız.

Afrodizyak Etkili Kokular

Afrodizyak etkili kokular genel olarak tüm parfümlerde kullanılır. Burada önemli olan parfümün hangi gramajlarda ve hangi oranlarda afrodizyak etkili kokuları kullandığıdır. Afrodizyak etkili kokular.

  • Vanilya Kokusu

Vanilya kokusu bayanlar için çok cezbedici bir kokudur. Çoğu bilindik parfüm markası vanilyayı afrodizyak etkisi için çok fazla kullanıyor.

  • Tarçın Kokusu

Tarçın eski zamanlardan itibaren doğal afrodizyak olarak kullanılmıştır. Cinsel performansı ve dikkati arttıran tarçın sadece koku olarak değil besin olarak tüketildiğinde de cinsel gücü arttırıcı etkisi vardır.

  • Paçuli kokusu

Güney Asya’da yetişen paçuli bitkisinin özütü afrodizyak erkek parfümlerinde olmazsa olmazlardandır. Fiziksel enerjiyi arttıran ve beyne dopamin salgılatan paçuli kokusu özgüveninizi arttırır ve kadınlar tarafından dikkat edilmenizi sağlar.

Kadınları Hangi Kokular Baştan Çıkarıyor

Erkekler genellikle çiçekli , baharatlı ve meyveli kokulara ilgi duymaktadır. Erkekleri etkilemek için bu kokulardan kullanabilirsiniz.

Kadınları baştan çıkaran kokular ise genelde taze, odunsu ve narenciye aromalı kokulardır. Bu kokuların içeriğinde vanilya, tarçın , çikolata , paçuli, yasemin gibi ürünler olabilir.

Bayan Azdırıcı Parfüm Var Mı ?

Bayan azdırıcı parfüm erkeklerin çoğunun hayatlarının bir döneminde mutlaka aradıkları bir üründür. Bazı kişiler bayan azdırıcı herhangi bir ürünün bulunmadığını bunların bir takım pazarlama stratejisi olduğunu düşünse de bu durumun gerçekliğine kendinizden yola çıkarak cevap verebilirsiniz. Günlük hayatta ne tür durumlarda kaldığınızda kendinizi şehvetlenmiş ve istekli hissediyorsunuz. Genelde güzel bir kadın parfümü ile veya bir göz göze gelme ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Kadınlar İçinde aynı durum geçerlidir.

Kadınlar erkeklerde öncelikle kokuya ve giyime bakarlar. Eğer parfümünüz afrodizyak etkiliyse yani kadınların dikkatini çeken bitkilerden ve aromalardan üretilmişse bu sizi günlük hayatta bir adım öne taşıyacaktır. Feelo afrodizyak erkek parfümünü bütün bu özellikleri taşır sizde hemen şimdi alarak sizde bu durumu bire bir yaşayabilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Aç...
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Feelo Afrodizyaklı Erkek Parfümü
Merhaba,
Kadınları Baştan Çıkaran Afrodizyak Etkili Kokular Nelerdir? ile ilgili bilgi almak ister misiniz?